led

Po celonárodní diskuzi, kdy se na 4 miliony pracujících kladně vyjádřilo na rozhodnutí Národního shromáždění,

bylo rovněž rozhodnuto o změně názvu naši republiky. Od dnešního dne budeme světu známi jako Československá socialistická republika.
Kedy sa to stalo?

Nejlepší odpověď
hanulka11

byla známá od od 11. července 1960 do 28. března 1990

Další odpovědi
dudu

Po dobu, o které hovoří hanulka také náš lev ve znaku vyměnil korunku za hvězdu.