po bezproblémovém umytí nádobí a vypnutí se do mčky vrací voda

Nejlepší odpověď
venkovan

Vrací se voda vypuštěná a nebo natéká čistá?
Pokud vypuštěná, hledal bych chybu ve výpustném ventilu jestli není zaseklý, třeba nedosedá.
Vracet by se měla jen trocha co je v odtokové hadici do výšky odpadu. Pokud se myčka naplní víc, tak asi bude složitější problém.
To samé může být u přívodu, opět zaseklý ventil. Tam stačí zavřít přívodní kohout a voda by měla přestat natékat. Nicméně oprava ventilu bude potřebná.