tomankova

po autonehodě jsem v PN jak se tato nemocenska vyplaci nejsem vinik

jak už jsem psal vinik nehody nejsem v plne vyši,na PN mam napsanou diagnozu uraz v nemocnici jsem byl jen na ošetřeni ale nemocenska trva nevim jak mi bude vyplacena.PN mam od 13.2.urazove pojištěni nemam.děkuji za odpověd a jak mam postupovat lekař mi řekl že nemocenskou budu mit vyplacenou normalně a kdo mi nahradi ušlou mzdu

Odpovědi
Dudek

paní Tománková,
po autonehodě máte nárok na proplacení bolestného, ušlé mzdy, cestovného k lékaři apod. Pojišťovna však neplní dobrovolně a je třeba si za tím jít. POkud byste potřebovala poradit obraťte se. Pojistné plnění lze řešit až 4 roky nazpět.