vivatisCZ

Po aktualizaci OS se my zvětšily programy? Nevíte co s tím?

Dobrý den, včera jsem přešel z Win 8 na Win 8.1 a mám jeden problém. Např. prohlížeč Chrom je prostě ted větší. Neni to jen scrolovaná stránka a panel nahoře s záložkami je větší. Nevíte co s tím? Děkuji.
Doplňuji:
Omlouvám se za nedoplnění. Samozřejmě věští na monitoru.

Odpovědi
Bedy

Koukněte se na nastavení rozlišení monitoru, zda-li se nezmenšilo. Je také možné, že bude nutné nainstalovat znovu ovladače pro grafickou kartu – nejednou jsem toto už musil řešit.

Jinak bych spíš doporučoval přejít na jiný internetový prohlížeč (Internet Explorer, Opera, …), Google Chrome docela sleduje Vaší aktivitu co děláte na internetu – co stahujete, jaké stránky navštěvujete apod. – no nicméně nebudu Vás nutit, je to jen mé doporučení.

arygnoc

Ako väčší?
Na monitore?
zaberá viac pamäte (akej?)?
Doplňuji:
skontrolujte nastavenie zobrazenia v prehliadači ([ctrl] + [+] vs [ctrl] + [-] <resp. [ctrl] + [0]> ⇒ teda stlačte ctrl a súčasne + alebo – alebo 0, veľkosť sa bude meniť) – porovnajte zobrazenie objektov – kruhov (sú to kruhy?)).

skúste otvoriť i iný program na zobrazenie, napr nejaký prehliadač obrázkov (čo ja viem, čo tam máte?) – je to rovnaké, ako predtým?

ak nie, prejdite do nastavenia monitora/zobrazenia (klik pravým myšítkom do plochy, vlastnosti atď) a nastavte to.

viac prípadne v diskusii.

anonym

Větší? – je větší jeho zobrazení na monitoru?
Zkontroluj si, jaké máš nastavené rozlišení.