HOMER

Po aktualizaci Firefoxu se změnil vzhled všech stránek na netu a je to děs. Co s tím prosím?

Po nainstalování aktualizací se mi příšerně změnil vzhled celého internetu. Všechny stránky jsou teď jakoby uniformní, většina obrázků je nyní nahrazena bílým polem a to dokonce i různé zaklikávací pole, tudíž je práce na netu nyní doslova na slepo, nemluvím o tom, jaký hnus je to dívat se na ty bílé rámce.

Je tu prosím někdo, kdo tomu rozumí a poradil mi co se s tím dá dělat? Moc děkuji za odpověď..
Doplňuji:
ivzez: Odinstaloval jsem to a pak znovu nainstaloval (dvakrát) a nezabralo to :( Nevím, jestli je to tím, ale někde v počítači zůstaly určitě instalované nějaké nastavení a tak, protože nezmizela ani historie..

Nejlepší odpověď
arygnoc

nepomôže reinštalácia, pokiaľ nezmažete i v počítači uložené nastavenia ff (tie tam ostávajú i po odinštalovaní) – neviem aký win máte, ale treba proste v profile zmazať celý adresár mozilla a vyčistiť registre a potom pristúpiť k novej inštalácii.

jednoduchšie ale asi bude prejsť nastavenia ff a skontrolovať zakázané veci (obrázky, flash, adblocka pod).

aktualizoval som hneď po vyjdení aktualizácie 32.0.2 a ff je bezproblémový, žerie menej pamäte a je rýchlejší.

;-Q

Další odpovědi
ivzez

Kompletně odinstalovat
a znovu nainstalovat Firefox.