SINGO

Pneumatiky

http://obchod­.bikerscrown.cz/con­tinental-80-90-17-m-c-44p-tl-conti-go-f-r-8999900019696#

Tato pneumatika se dá dat na přední i na zadní kolo motorky?

Co znamená v tom názvu F/R?

Děkuji za odpověď

Odpovědi
mojitek

Může se dát jak dopředu tak i dozadu.V tomhle odkazu udávají že je to pneumatika pro „vysokoobjemové“ motorky..což je ale nesmysl když je to pro malou CBR 125 :o) Myslím že guma bude dobrá a nesjede se hned.Jinak dle označení je to pneu pro rychlost do 120 km/h.
F=přední
R=zadní
Jestli se mýlím tak doufám že mě někdo opraví