nosahosa

Pneumatika na traktor za 125 tisíc, je to možné?

Na jednom veletrhu jsem viděl vystavené pneumatiky, ta největší (nejspíše na traktor) stála 125 tisíc. Vzhledem k tomu že se jednalo o cenu za jeden kus, museli by všechny stát půl mega (tedy pokud nejsou vpředu menší, nejsem zemědělec), což mi přijde příšerný, je to vůbec možný?

Nejlepší odpověď
anonym

Co ti je divného na ceně jedné pneumatiky na traktor? Vem si, že taková jedna pneumatika na Airbus A380 stojí cca 2 232 380 Kč.

Další odpovědi
zelí

On takový traktor nebo kombajn není vůbec levná záležitost.

jáára

Jsou drahý, no…
Jestli je 125k hodně nebo málo, nevím.

Emefej

Je to možné. Na velké nakladače jsou ještě dražší.

lexx

volný trh a ceny smluvní…

mosoj

Proto se zakládají družstva, nebo jak se to dnes jmenuje.

honza19hk

To mě jako zemědělce moc nepřekvapuje.např. na traktor co mám doma – JD 9560R stojí jedna guma 85táců a to ta levnější varianta. vem si že jich tam je 8.všechny stejný.