Plzeňský Prazdroj je naše jednička, ale jaká svá piva považují za nejlepší v jiných zemích ?

V Polsku to je třeba Żywiec a v Holandsku je to (možná) Heineken.
Doplňuji:
Nejde o to, jaká piva chutnají vám, ale který pivovar vaří to nejlepší pivo v dané zemi.

Nejlepší odpověď
gecco

Osobně třeba na Slovensku za jedno z nejlepších považuju Corgoň 12°…
😉
A třeba v Drážďanech (měl-li bys cestu) doporučuju Neustädter Rot, ten jejich Feldschlossen je jenom k zahnání akutní žízně…
😉
Doplňuji:
K Doplnění:
Tak tak zcestovalý zase nejsem, abych znal preference místních…
😉

Další odpovědi
marci1

http://tn.nova­.cz/clanek/ma­py-sveta-nejoblibenejsi-piva-po-celem-svete-a-nas-favorit.html#g_4816­73

Agneta

Oni považují v jiných zemích… ale co mají chudáci taky dělat, že?
Polské pivo Tyskie (čti tyský) znamená švédsky „německé“. Je špičkové (ale jen) v kategorii plzeňských, a vyváží se do celé Evropy. Heineken jsem nedávno pila v desetikilometrové výšce, a světe div se – chutnal, tak jsem si ho dala na zpáteční cestě zase, a už jsem velmi rychle poznala jeho „odpadovou“ kvalitu, už nikdy Heineken! (ten je dobrý jen pro alkoholiky, kteří pijí všechno, co teče) :DDD

Lamalam

Tak třeba v Bulharsku je místní jedničkou pivo Zagorka, v Turecku je to značka Efes.

lexx

Holky pivo taky rády to mi nejde dohromady, zeptejte se je to foceno loni v Praze
tak nejspíš Smíchov, Kozel, Pilsner nebo Krušovice, zahraniční moc neznám, nikde necestuji leda Polsko (Żywiec, Tyskie, Brackie, Okocim…) nebo ten Heineken.
http://www.fas­timages.eu/ima­ges/holkyapivo­.jpg

anonym

Prazdroj všech piv,lepší jsem nepil a to jsem nějakej pivař.
Ty sračky slovenský,bel­gický,či holandský je hnus,třeba Dánský piva ještě jdou,ale jinak je to šit.
http://www.no­vinky.cz/muzi/358105-o-titul-nejlepsi-ceske-pivo-bude-bojovat-40-ruznych-piv.html