KubikS7

Pluly lodě SSSR,které byly určeny na pomoc Kubě při Kubánské krizi v roce 1962 přes Bermudský trojúhelník?

Odpovědi
led

Ano, aj tadiaľ sú plavebné trasy.
SSSR nepoužívali lede len na prevoz zbraní, ale i na prevoz poľnohospodárskych surovín, priemyselných výrobkov a podobne. Počas krízy bola Kuba ekonomicky odrezaná od sveta.
Denné náklady na údržanie zriadenia na Kube boli veľmi vysoké a platili ich všetky štáty RVHP, prirodzene nie rovnakým dielom (najviac SSSR a NDR?!).

anonym

Když odpočítám ty, které vezly rakety, tak nepluly.