Pls poraďte, jak se jmenuje nebo je nějaký program na předělání hlasu v písničce? Chci to předělat z ženskýho na mužský.

Odpovědi
Straka

Na takové věci se používá efekt, který se jmenuje PITCH (anglicky) – umí měnit výškovou polohu zvuku na základě hudební stupnice. Pokud jde o nahrávku a hlas je zvlášť, lze jej editovat běžnými aplikacemi pro editaci zvuku (např. Goldwave). Jsou také efekty, které to zvládají v reálném čase, zvukaři je mívají v mixáku.
Poměr frekvencí mezi mužským a ženským hlasem může být dvojnásobný nebo i menší (hudební interval oktáva).