anetadela1

Plovoucí podlahy

Jak často myjete plovoučky? Máte je taky pořád tak zašlapaný? Mě přijde, že bych ji mohla obden mýt. Jaký používáte přostředky na mytí?

Odpovědi
K+R

Tak ja plovoucku myju jednou za mesic. Staci totiz,kdyz ji jednou za tyden vyluxuju s nastavcem na plovoucku.Nejen ze vyluxuje prach,ale taky se podlaha trochu vylesti.To,ze je sem tam nekde zaslapana,neni vubec videt.Musela bych se na to vylozene zamerit.Takze u vas muze take byt problem,ze se na to zaslapane prilis soustredite?!