Avatar uživatele
anonym

plnoletá dcera má anorexii

nikdo nám nepomůže,ani psychiatři,je plnoletá a jen se dívám jak se stácí.Pomozte mi co s ní dělat.Krade a řve že je plnoletá

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4468 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
LuciJe

Tady je každá rada drahá - dcera je svéprávná (na zbavení svéprávnosti anorexie rozhodně nestačí) a zodpovědná sama za sebe. Doporučuji kontaktovat některé z center specializujících se právě na pomoc nemocným anorexií (odkaz na kontakty níže) - vzhledem k tomu, že se věnují pouze poruchám příjmu potravy, mají větší zkušenosti s jednáním s nemocnými, než např. řadový psychiatři.

Zdroj: http://www.helples.cz/?menu=15 0&Odkaz=96&regionXP=0&txtVyraz =&btnHledej=&chckNazvy=on&chck Popis=on&chckAdresy=off&chckMe sto=off&sort=2&chckPrenos=&int Star=1&chckClanky=

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
alenka901

informace o léčbě, diskuse a kontakty na odbornou pomoc najdete na internetových stránkách pppinfo.zde.cz. Adresář odborníků se bude neustále rozšiřovat a doplňovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Attack-design

bohužel s tím nic nemužete udělat i když to musí být strašně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pavlape

Tak bych jí řádně ukázala příklady dam, které skončili podobně a jen ať se podívá jak bude vypadat? Spíš bych jí doporučila cvičit, nejlépe když se zapojíte také.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek