jungle-be

Plno neznámých souborů a složek na 4 GB kartě Samsung Galaxy Ace – Jejich smazání ?

Dobrý den, mám mobil Samsung galaxy Ace a v něm 4 GB SD kartu. Když dám v menu položku ,,Moje soubory" , tak mi vyjede seznam pro mě úplně neznámých souborů a složek, jako např. Složky : Android, burstlyImageCache, doodlemobile_plat­form, LOST.DIR a soubory : Store (47c2ddd2ff9c­0f3a…), SThumbDB.tdb … V každé složce jsou nějaké soubory .. Nevíte co s tím ?? Můžu je smazat ? Neovlivní to nějak chod Androida ? Děkuji za odpovědi

Odpovědi
geoorg

Tam si Android ukládá většinou nějaké záznamy o chodu aplikací a jejich individuálních nastavení. Jejich smazání by vadit nemělo. Když bys tam dal jinou paměťovou kartu, tak ti ten mobil bude taky fungovat…