Plníte si svoje sny, nebo je necháváte rozplynout v prachu času?

Nejlepší odpověď
annas

Minulost, přítomnost, budoucnost.

Poučila jsem se z minulosti, když jsem později, tehdy v přítomnosti, si splnila sen, který se neuskutečnil bv době, když jsem si to přála. Nebylo to mou vinou. Ale podařilo se.

Sen o budoucnosti – nejen sen, ale přání – dožít svůj život ve zdraví.

Ale i tak sním, i když pochybuji, že se můj sen splní, ale nikdy neříkám nikdy, co má být, to se stane. Ale představa je nádherná … moje 13. komnata

Nakonec celý život čekáme, až se ze sna probudíme a vrátíme se do skutečnosti, která již není tak růžová … sen je sen, zdání je zdání, realita je realita …

Další odpovědi
Altair-AC

Já si plním sny, pokud jsem schopen si je splnit… Pokud ne, ztrácí se v prachu času …

led

Nie každý sen sa dá reálne splniť. Ako malá snívala som o princovi na bielom koni, došiel, ale na starom ošarpanom čiernom kostitrase so značkou Ukrajina. Pamätníci možno pamätajú, možno najťažší cestovný bicykel bez prevodov Ukrajinskej produkcie.
Na ďalšie detské sny ostali krásne spomienky. Snívajte, možno sa ich dozviete…
Ale niekedy pri troche trpezlivosti je možné sa splnenia sna dočkať. Teraz práve realizujem sen z rannej mladosti v minulom tisícročí.

lota

Snažím se!