dudu

Plní UPC podmínky ohledně zlepšení kvality svého internetu?

Výše uvedená společnost před časem avizovala, že všem uživatelům internetu zrychlí od 1. května tok dat z 10 Mg/s., na 30 Mg/s., a v této souvislosti jen mírně upraví cenu svých služeb. Nové poplatky jsou jasně dány, avšak lepší kvality toku dat se zatím nějak nemohu dopátrat. Přes wifinu jsem zatím naměřil nejvíce 14,5 Mg/s., při přímém spojení na router necelých 20 Mg/s. Jsem sice laik, ale uvedené hodnoty mně nějak neštymují!
Chybuji někde ve svých dedukcích, nebo se opět jedná jen o jednu z dalších kulišáren na zákazníka?
Těším se na výsledky měření od klientů UPC jakož i případné zkušenosti všech ostatních.

Doplňuji:
Díky za informaci kolego beere, jen prosím o sdělení zda máte svůj PC nebo Ntb připojen kabelem přímo na router nebo data přijímáte přes wifinu?

Nejlepší odpověď
beer

Tak mně ukazuje Speedtest.net download maximálně 26,13 up 1,02 a ping 10ms, což jaksi aji jde…
3.5.,12.30hod.
Doplňuji:
Tak nám kabel, router, pc. Těch slíbených 30 jsem neviděl ani na UPC měření..

Další odpovědi
emba5

U UPC to sice není garantovaná rychlost.Přesto ve většině měření by mněla jet dle tarifu.Ale při zmněně rychlosti je potřeba zrestartovat modem UPC.Potřebuje načíst nové hodnoty.Pak skuste přeměřit rychlosti.
Doplňuji:
Ale obávám se že přechod na nové rychlosti zatím dělá trochu problémy.Já měl 25/1,5M kterou převedli na 32/1,5M a dosaahuje od 25M po 30M.