Miroslavst

Plněné papriky

Do plněných paprik se dává mleté maso. Dáváte tam taky rýži?
Manželka smíchá z půli uvařenou rýži s mletým masem a tím plní papriky.

Nejlepší odpověď
dudu

moje paní klasicky naplněné papriky peče v troubě a na závěr je odkryje, zaleje smetanou a nechá dojí. Chutnají nám teplé s bramborem i za studena jen s chlebem.

Další odpovědi
quentos

u nás se k nim rýže obvykle podává jako příloha.

BEAES

Je to rýží nadstavené…já dávám pouze ochucené mleté maso…super kombinace s rajskou omáčkou a knedlíkem!

HerbiG

jj my mame tky ve skole ryzi jako prilohu ..

Klarisa

Dávám vepřové maso i rýži a jíme k tomu chleba,teda aspoň já.Děti chcou jen maso v paprice a k tomu knedlík.

Michal

Asi by tak patřlila,ale já ji tak ze zásady nedávám.

Zdroj: praxe

pimpinella

Já to jinak neznám. Mleté s rýží. Rýže do sebe natáhne tuk z masa a funguje i jako pojidlo. nádivka je kypřejší.

p.a.r.e.z

samozrejmě,jen to nemusí být pravidlem

holčička

Já mám rajskou s plněnýma paprikama ráda ale rýži nikdy do naplně nedávám.Spíš jako přílohu a nebo jako přílohu dávám třeba těstoviny,knedlík a rýži.