donna*lee

Plicní chlamydie

Dobrý den,doktorka mi našla plicní chlamydie a předepsala mi na 3 týdny antibiotika(Fro­milid).Před týdnem jsem je dobrala a mám pocit,že se mi to zase vrací.Máte s tím někdo zkušenosti?Jak dlouho trvá než se těch potvor nadobro zbavím?Děkuji za každou odpověď.

Nejlepší odpověď
Drap

Navštiv znovu lékařku

Další odpovědi
cochee

Mno, mám pocit, že tři týdny jsou na chlamydie málo, ale to musí posoudit ta doktorka. Chlamydie jsou docela odolná zvěř.

marci1

Chlamydie se léčí většinou dlouhodobě.Pokud infekce přetrvává, je nutno léčbu zopakovat, příp. prodloužit.

Vembl

Zajděte si znovu k vaší lékařce. Pravděpodobně vám předepíše jiná (silnější) antibiotika, která na chlamydie lépe zaberou. Než se toho zbavíte může trvat klidně i 5 – 6 týdnů. S antibiotiky to ale zvládnete. Nezapomeňte si v lékárně koupit probiotika a užívat je spolu s antibiotiky. Pomůže vám to alespoň trochu uchránit střevní mikroflóru.

olm

najdes tam BLOGY i FORUM :
http://www.chla­mydie.info/