Pletli jste si, nebo ještě pletete dvojice účinkujících v televizní zábavě?

Třeba :
Suchý – Šlitr
Grossmann – Šimek
Lasica-Satinský
Kotvald- Hložek
Dvořák- Bohdalka

Nejlepší odpověď
annas

Uvedená jména – „stará garda“ – někteří již odpočívají v hvězdném nebi.

Zpočátku jsem si nebyla jístá, který zpěvák je Kotvald a který Hložek. Populární píseň Holky z naší školky.

V současnosti se nové populární dvojice neobjevují, spíš se reprízují starší pořady. Druhá možnost, že je nesledují.
Doplňuji:
Vzpomněla jsem si na seriál Profesionálové. Neuvědomuji si, který z dvojice týmu CI5 je Boddie a který Doyle.

Další odpovědi
gecco

Zejména Dvořáka a Bohdalku jsem si pletl…
😉
A Kotvaldovi a Hložkovi dodnes nemůžu přijít na jméno/a…

Ke dvojicím
Suchý – Šlitr
Grossmann – Šimek
Lasica-Satinský
bych přidal ještě
Voskovec – Werich a Horníček – Werich…
😉

marci1

Ani ne. Ale třeba kdysi jsem pořád nevěděla, který je „Vochomůrka“ a který „Křemílek“. A spousta lidí to neví dodnes ! 🙂

tony2412

Laurel a Hardy,Šíp a Uhlíř,Lasica a Satínský,Svěrák a Smoljak......­.......

bolak

Myslíš jako suchýho se šlitrem a lasicu se satinským? Nebo jako že zpívá suchý a šlitr, a já řvu: „hele mámo, poď se podívat, lasica se satinským jsou v televizi.“?

anonym

Tak teda dvojici Dvořáka a Bohdalku si opravdu nespletu.

anonym

Gecco, co ti dva udělali, že jim nemůžeš přijít na jméno?

anonym

Hložek a Kotvald,děs a hrůza ,snad pro začínajíc puberty.
Prosět kalamita.

gecco

Vždyť se ´to´ nedalo poslouchat…
😉

anonym

… a taky Adriána, Mariána se Žanetou… To se líbilo mé malinké dceři- Žanetě. 🙂

gecco

No jo – já měl tu ´smůlu´, že jsem děti ještě neměl – a už jsem poslouchal něco úplně jiného…
😉