kiko

Plesnivé oblečení a co s tím?

Pojedu na tábor, ale bojím se, že mi tam zplesniví oblečení. Berete si s sebou na tábor třeba nějaké plastové boxy, do kterých si oblečení dáváte, aby vám nezplesnivělo?

Nejlepší odpověď
badisko

No tim si vubec nepomuzes …proste zmoknes tak to musis ususit a ne ho hodit do pod postel nebo baglu …susit a sisit …:D

Další odpovědi
zjentek

určité textilie plesniví právě proto, že si je lidé dávají do nějakých plastových boxů. Takový box ti může být dobrý pouze k tomu, když už máš plesnivé oblečení, tak k zamezení kontaktu s ním.

Dochy

jak píšou kolegové. (Prát – to mi neradi, ale bez toho nemají rády nás naše drahé polovičky či maminky), sušit, větrat, nezavírat do plastů a igelitů.