yeerum

Playstation3 nebo x box360? chystám koupit

Odpovědi
BANAN93

když už bych do něčeho z toho šel tak jen na pobavení na ty pohybové snímače atd.
jinak jsem zastáncem PC

anonym

osobně bych nekoupil ani jedno, podle mne je PC s nainstalovaným katalogem her STEAM daleko lepší volbou. Nemluvě o tom že se dá PC připojit i k televizoru a v takovém případě STEAM naběhne v konzolovém režimu „Big SCREEN“

anonym

Já mám Xbox360 a jsem spokojený, švagr má zase Playstation3 a je také spokojený, u Xboxu mi vyhovuje Kinect senzor, nic nemusím držet v ruce.