hawranek

Platnost kreditní karty

Dobrý den, chci se zeptat, přítelova platební karta má platnost už jenom tento měsíc (1/2011). Má s zajít do banky, aby mu udělali novou, nebo to udělají automaticky? Abych se vyhla úžasně „vtipným“ komentářům, zdůrazňuji, že se o to zajímám jen proto, že se o to přítel vůbec nestará.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Záleží na bance, některá posílá novou kartu s předstihem a jiná čeká až si o ni požádá. Takže jak kde. Jinak karta platí do posledního dne v měsíci, takže času dost.

Další odpovědi
Radak

Platební kartu mu novou udělají automaticky, musí si pro ní dojít do banky. Může se telefonem zeptat, kdy jí mají hotovou, aby měl v únoru čím platit.

hanulka11

Mě přijde karta automaticky nová bez žádosti, ale možná záleží na bance od kterého máte kartu.