ten který je

Platíte poplatek 30 Kč u svého zubaře?

Moje zubařka po mně žádný poplatek nepožaduje.Jinak platím za ošetření atd.Zajímá mne jak je to u vás.Díky.
Doplňuji:
Byl jsem 4 krát na ošetření a jen se bojím,aby třeba za 10 let nepřišel exekutor že jsem nezaplatil 30 Kč a já neztratil střechu nad hlavou.Zubařka žádných 30 Kč nepožaduje,ale já už ničemu nevěřím.

Nejlepší odpověď
cliwe

Dvakrát do roka máš nárok na preventivní prohlídku a ta se neplatí.

Další odpovědi
terry

Za preventivní se považuje 2.prohlídka.
Platím jednou a za půl roku ne.
Když potřebuju něco mimo prohlídku, platím.
Jinak ale nepřiplácím nic. Ani za bílou plombu, ani za injekci. Doktorka je na mě hodná 🙂.
Doplňuji:
Oznámení o tom, že preventivní je až 2.prohlídka je na lístku v čekárně u RTG.
V ordinaci zubařky dostanu automaticky pokladní doklad o zaplacení těch 30 Kč.
Tak se v ordinaci zeptej. Sestry nebo lékaře. A uvidíš, co ti poví.

hanulka11

platím 1× ročně 30kč plomby neplatím , korunku ano /podle toho jako si vyberu/

redy

Platím pokaždý, i když jdu třeba každej měsíc, nebo jednou za rok

anonym

Neplatím, protože jsem se před čtyřmi roky přestěhovala a zatím žádného zubaře nepotřebovala.
Doplňuji:
Jinak jsem platila třicet korun pouze jednou u praktického lékaře.

annas

Chodím 2× za rok, ale Kč 30 platím jen jednou.