nyjono

Platíte aplikací v telefonu? Používáte při tom systém Android? Věříte zabezpečení?

Doporučená kategorie – účesy????

Nejlepší odpověď
Alesh

No jasně, používám klasicky Google Pay a nemůžu si to vynachválit, protože nemusím jak trotl zadávat PIN při platbách nad 500 Kč. Přitom zabezpečené to je z principu lépe než samotná platební karta. Vřele doporučuji platit smartphonem, je to super.

Další odpovědi
elkon

Neplatím, proč manipulovat velkým telefonem (a odblokovávat a pod.), když mi stačí malá karta.

Kepler

Neplatím, platební karta plně vyhovuje, tak proč vymýšlet další peechoviny? Odmítám i chytré telefony, protože jsou pro mně jednak zbytečné a druhák: nestojím o to, aby mi někdo zanesl vir i do mobilu.

Mc Merkurion

… samozřejmě …
… nač sebou tahat karty, mám v mobilu vše, i věrnostní a appky obchodů …
… kreditku snadno někde vytratim, nebo bude ztracena=ukradena, kdežto ztrátu mýho mobilu zjistim hned >>> mám takovou tu odolnou cihlu …
… jestli věřím zabezpečení ??? samozřejmě … když někdo nude chtít, vojebe všechno, i kdyby to byl Pentagon …

cochee

Ne – ne – ano

Drap

Nikdy, už ze zásady

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Já dlouho Google Pay odolával, ale COVID mě přesvědčil: párkrát jsem byl venku jen s telefonem, ale bez problémů zaplatit. Nyní jsem ve stavu „kdo jednou skusil nechce jinak 🙂“

nyjono

Protože telefon máš u sebe skoro vždy, kartu přesunuješ z kapsy do kapsy nebo můžeš peněženku nechat doma.

elkon

Pokud vím, že budu nakupovat, tak kartu mám u sebe.

Mc Merkurion

@elkon: … jo, tak to seš na tom dobře, to já za a) nevím, kdy budu nakupovat, a za b) většinou to byla první věc, co jsem zjistil, že jsem zapomněl doma …

Kepler

Taky tak, to spíš nechám doma telefon, protože v tom rachotu venku stejně hovno rozumím tomu, co mi ten volající říká. A navíc volají v nevhodnou chvíli.