Avatar uživatele
nyjono

Platíte aplikací v telefonu? Používáte při tom systém Android? Věříte zabezpečení?

Doporučená kategorie – účesy????

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 1132 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

No jasně, používám klasicky Google Pay a nemůžu si to vynachválit, protože nemusím jak trotl zadávat PIN při platbách nad 500 Kč. Přitom zabezpečené to je z principu lépe než samotná platební karta. Vřele doporučuji platit smartphonem, je to super.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Neplatím, proč manipulovat velkým telefonem (a odblokovávat a pod.), když mi stačí malá karta.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Neplatím, platební karta plně vyhovuje, tak proč vymýšlet další peechoviny? Odmítám i chytré telefony, protože jsou pro mně jednak zbytečné a druhák: nestojím o to, aby mi někdo zanesl vir i do mobilu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… samozřejmě …
… nač sebou tahat karty, mám v mobilu vše, i věrnostní a appky obchodů …
… kreditku snadno někde vytratim, nebo bude ztracena=ukradena, kdežto ztrátu mýho mobilu zjistim hned >>> mám takovou tu odolnou cihlu …
… jestli věřím zabezpečení ??? samozřejmě … když někdo nude chtít, vojebe všechno, i kdyby to byl Pentagon …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Ne – ne – ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nikdy, už ze zásady

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Pepa25

Já dlouho Google Pay odolával, ale COVID mě přesvědčil: párkrát jsem byl venku jen s telefonem, ale bez problémů zaplatit. Nyní jsem ve stavu „kdo jednou skusil nechce jinak 🙂“

před 1131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

Protože telefon máš u sebe skoro vždy, kartu přesunuješ z kapsy do kapsy nebo můžeš peněženku nechat doma.

před 1132 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Pokud vím, že budu nakupovat, tak kartu mám u sebe.

před 1132 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

@elkon: … jo, tak to seš na tom dobře, to já za a) nevím, kdy budu nakupovat, a za b) většinou to byla první věc, co jsem zjistil, že jsem zapomněl doma …

před 1132 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Taky tak, to spíš nechám doma telefon, protože v tom rachotu venku stejně hovno rozumím tomu, co mi ten volající říká. A navíc volají v nevhodnou chvíli.

před 1132 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek