Avatar uživatele
SpiderRoy

Platil jsem transakci kartou, ale na internetbankingu o tom nemám ani zmínku

Dobrý den,
kupoval jsem si něco v lékárně (277,– kč) a když jsem se podíval na internetbanking tak o této transakci tam není zmínka.Už to jsou 4 dny. Proč? Myslel jsem, že kdyz je to internetbanking, tak tam ty pohyby (odebrání či přidání peněz na účet) budou viditelné ihned.
Teďkom očekávám platbu od jistého pana X za něco, co mu budu posílat poštou po přijetí platby. A on mi třeba dneska řekne že peníze poslal na účet, ale já tam ty přidané peníze ani doklad o transakci mít nebudu. Protože ten balíček chci odeslat, až tam budou ty přidané peníze. Tak proč to tam nejde vidět?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3782 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

Platby jsou na bankingu vidět velmi rychle až ihned, pokud jde o přímé transakce převodem z účtu na účet. Platba bankovní kartou je něco jiného, ale ve slušném bankovnictví bys i to měl vidět poměrně rychle, jakože nějaká částka je již blokována a nelze s ní disponovat. Po pár dnech se tato blokovaná částka promění v regulérní položku v pohybech na účtu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Neboj. Ono se to tam promítne se zpožděním až několika dnů.

Tak musí počkat až se tam platba promítne.
Doplňuji:

  • musíš –

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Zadej si „nezaúčované operace“ a měl bys to vidět. Pak ti na účet vyplivne internetbanking jednak částku disponibilní a jednak skutečnou, teď zrovna nevím, jak přesně se ty částky nazývají, bude tam vidět rozdíl těch 277 Kč

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek