Platí, že kdo nemá nepřátele, nemá charakter?

Geccone,tvůj charakter bych teda mít nechtěl,to mi věř.
Kdežkuli tvoji ženu,co ti trpí tu dřepět celý dny a kvákat pořád jak si dobrej.

Nejlepší odpověď
annas

Platí, jak vyslovil Sébastien-Roch Nicolas de Chamfort
„Kdo nemá charakter, není člověk, ale věc …“

Takže z toho plyne, že věc nemůže mít nepřátele.

Jenže kdyby platilo Descartovo Myslím, tedy jsem, kolik bezcharakterních lidí by nebylo na světě a nemusel by se jejich charakter posuzovat.

Další odpovědi
gecco

Ne…
Platí, že kdo nemá charakter, nemá přátele…
___
Ty jsi toho důkazem…
😛

Šidlo

no! poznám zopár naozaj charakterných ľudí, ktorí sú naozaj super a sú veľmi vyrovnaní, v podstate každý sa k nim chová slušne (nedovolí si inak)

oni sú takí znášanliví, že oni povedia, že nemajú nepriateľov…

ale že ich šmejdi nenávidia a min. ohovárajú.....to je na slovensku isté.....

v tejto kultúre to určite platí.....kto používa polku mozgu a polku svedomia, pácha trestný čin

anonym

Warrior, kdo pracuje z domova, musí sedět u PC na rozdíl od tebe, co do práce vstává ve 4 ráno, jede sockou do práce, vydělá pár ušmudlaných korun a doma ho nikdo nečeká, protože …, ale důvod víš sám.

marci1

Charakter nemá ten, který nemá většího nepřítele, než sebe samého. ☹

gecco

Worióre – nevím, co je „kdežkuli“ – ale prober se…
Jakkoli se budeš otírat o mne, nechám ti to spapinkat…
Ale nezkoušej se otírat o méně obrany schopné, protože bych ti to taky mohl nechat vyžrat!!
___
Jsi ten jedinec s pindíkem, kterého jsem měl tu ´čest´ poznat – a který si toho pindíka nejméně ´zaslouží´…
Ale – on ti stejně nefunguje, viď??
😁

anonym

Ty ses bál mě poznat,vo tom to je kapučíne.

gecco

WTF???