dudu

Platí, že co slovo to je perla?

Pro hezké nedělní odpoledne – která naše známá filmová režisérka je autorkou připojeného výroku, a má podle vás pravdu?

„No jo. Mužský. Ti nestárnou.
Šediny je zdobí, brýle jim svědčí, vrásky jsou sexy.
Žádné křečové žíly. Žádná celulitida. Žádné klimakterium.
Ale pak najednou … zdechnou. “

Nejlepší odpověď
annas

Kdybyste nenapsal, že režisérka, tak jsem odhadlovala Pawlowskou.

Ale vzpomněla jsem si na Mir. Donutila, který vyprávěl historky a citoval výroky Věry Chytilové.

Muži stárnou, ale nechtějí to přiznat. Druhý výrok – beru, i když … další tvrzení – ano.

Poslední – jsou na tom stejně jako ženy…

Další odpovědi
Gollumek.88

:D hezkej citát :))) na jednu stranu má pravdu, na druhou si myslim, že to je výrok trošku závistivý :)