sejtanka

Platí u vás v rodině tradiční model – žena ochránkyně rodinného krbu, muž chlebodárce?

Nejlepší odpověď
tom004

Ne. Je, a asi to tak bylo vždy, 50/50,mimo údržby,tam bezpečně vedu.

Další odpovědi
hanulka11

My se hodně doplňujeme, manžel hodně a rád vaří -je nám jedno co kdo udělá,kdo má zrovna čas .

ReHu

U nás určitě ne.

venkovan

My krb nemáme, jen krbová kamna a ty přede mnou chrání jako největší poklad. Prý bych zakouřil sklo, špatně přikládal, tam mohu jen donést dřevo, vynést (někdy) popel a sednout si k teplu od krbokamen.
A chleba jí nedávám – prakticky ho nejí.
Mám pocit, že jsme divná rodina.

fablen

neplatí a navíc by mě nebavilo být POUZE ochránkyně rodinného krbu: nechodit do práce, jen nakupovat, vařit, uklízet a být zavřená doma, starat se o rodinu a být závislá pouze na příjmu manžela

Myslím, že to v dnešní době není ve většině rodin ani možné a málokdo si může dovolit sám živit sebe i celou rodinu.

panenka

U nás je to podle mě 50/50 i když mě známí říkají že já jsem ten motor ten který ten chod té domácnosti vede vše dělá ,zvládá vždy se tomu jen pousměji