dust8

Platí u vás někdy, že o něco slušně poprosíte, ale nakonec jste stejně odkázání sami na sebe?

Odpovědi
Kepler

Někdy se to stává, no tak slušně poprosím někoho jiného, on se nějaký blbec vždycky najde. Ale kdyby to dotyčného mělo něco stát, tak to je problém. Nedávno si soused v ulici koupil krásného oranžového Mustanga a já na něm vyzkoušel svůj oblíbený vtípek: nevyměnil byste ho za moje motokolo? Nechtěl, xindl jeden…

Edison

Poprosení nikoho nezavazuje k tomu, aby vám něco poskytl.

ivzez

Jj, někdy se to stává → mj. i tady.
Položím otázku a dostanu nedostatečnou nebo žádnou odpověď
(musela bych do specializované počítačové poradny).