Platí to vždy?

Myslíte, že i v dnešní!!! době platí to otřepané tvrzení:„Nebude-li pršet,nezmoknem??“

Nejlepší odpověď
Michal

Platí a domnívám se,že to bude platit i za sto let.Mnoho podobných má stále svoji platnost.Jen naslouchat.

Další odpovědi
panenka

myslím si že určitě ano a na dlouho to bude platit.jako v té písničce

Džanička

Ano platí,tak jako platilo včera,platí dnes,a bude platit i zítra.Je to podobné pořekadlo jako třeba „kdo jámu jinému kopá,sám do ní padá“,jen si to člověk musí dát ke správné situaci.Jedině tak se to dá správně pochopit.

hem

Ano, stejně jako kočka leze dírou, pes oknem. Zmoknout můžete samozřejmě i ve sprše.