jsemjá

Platí tedy ta nová politická strana, kterou založil Hufnágl?

Jestli už je rozhodnuto.

Odpovědi
Drap

Hufnagl doposud nic nezaložil. Jen napsal několik podivných blábolů

dudu

Opět řešíte hlouposti. Jsi-li kádr a míníš vstoupit do politiky, pak zareaguj na slova ministra Zaorálka a posilni některou z existujících stran!
Zdroj: https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/zao­ralek-do-cela-eu-stavime-slabe-lidry-kteri-by-neuspeli-ani-doma-40330282#seq_­no=1&source=hp&dop_a­b_variant=0&dop_req_­id=MqZ61USC7Zl-202007111243&­dop_source_zo­ne_name=novin­ky.sznhp.box&ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=z-boxiku&utm_cam­paign=

zjentek

Založte novou a JÁ OSOBNĚ vás podpořím, ať jste kdokoli. Myšlenka je zde bezpochyby šlechetná a jako důvod k podpoře tohle stačí. Pravda, všichni vypouštějí myšlenky. Ovšem TADY je to zcela jiné! Od ostatních polstran se zde zásadně lišíme vlastní mírou lží, slovy transformovaných v realitu. Zde bývá nulová a to je hezké. Neřeší se, zda prospěšné či praktické. (;

anonym

Je-li konsensus? Musí posvětit.