Kelt

Platí taková hra, nebo neplatí?

Hraji si na počítači občas karetní hry, konkrétně Spider v jedné barvě a pokud se mi hra nepodaří, tak se vracím zpět na začátek a hraji znovu, až se mi to podaří. Takže některou hru hraji 5× i vícekrát. Platí taková hra, nebo pokud nebyla hra úspěšně ukončena v prvním kole, je opakování neplatné? Dostal jsem se až do 35 kola, teoreticky dostávám nějaké body, ve skutečnosti nic neplatím a nic nezískávám. Jen ten pocit, že mi to zase vyšlo. Dá se to uznat? Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Domnívám se, že ano. Poznala jsem to podle toho, že první hra se mně nepovedla, druhá , někdy i i třetí ano Po „výhře“ jsem postoupila do vyšší kategorie.

Jsem tam zatím krátce.