Drap

Platí stále že na každé ženě je něco krásného ?

http://letecka­posta.cz/728070293

Nejlepší odpověď
www

Poštu sice nepřečtu, ale ano. Na každé ženě si může najít ten či onen něco.
Zkušenost

Další odpovědi
tom004

Baba se ksichtí schválně,nebo je to animace.Ale kdo ví,před 50 lety to mohla být super kočka.Jinak to ale platí.

WeeBear

Postav mi vedle sebe deset náhodných žen, které potkáš na ulici a věř, že na každé něco najdu. 🙂

Toto už jsou extrémy, v mnohých případech bych řekla, že to ani nejsou až tak reálné fotky, na jedné byl mimochodem chlap (mladší vzhled, piercingy, tvář k nepoznání..) 😁