Kepler

Ano, je to hezký obyčej. Ale když je to běžný meteor, tak svítí příliš krátce na to, abych si něco přál. Ale není to tak dávno, co svítil dlouho a jasně, tak jsem přál: ať to nespadne u nás, radši v Rusku. A stalo se – v Čeljabinsku!

Další odpovědi
hapiky

Platí stále, můžeš si přát cokoliv, jen je otázka, jestli sis to přál od srdce a bylo to HEZKÉ přání.

led

Kepler, to nebol meteor, ale pristával aliendrone po obedňajšej prestávke na ISS https://sk.wi­kipedia.org/wi­ki/Medzin%C3%A1rod­n%C3%A1_vesm%C3%A­Drna_stanica

Kepler

No to jsem si mohl myslet! Takhle zprasit přistání, Žižkov minul o tisíce kilometrů. Ta potvora jedna nepřirozená snad ale přežije všechno!

zjentek

Hapiky a to vylučuje přát si sfiňárnu, která vzešla kdekoli, jen ne u srdce? Nebo u srce, ale prostě u kamennýho? No, hlavně ať vidíme na hvězdy…