Angi-Shy

Platí stále nařízení nosit dvě roušky na sobě, pokud se nejedná o nanoroušku či respirátor?

z doslechu mám že prý to zase zrušili protože to byla blbost, ale nemám to podložené, tak se radši ptám, zprávy nesleduji, takže nevím :/

mylí ti, co tu hned nadáváte, proč nesleduju zprávy, že si nic nezjistim apod: co takhle odpovídat na otázku než tu napomínat někoho o kom nic nevíte? Radši nepišt nic, když neodpovíte na otázku.
Ostatním děkuji za odpověd ♥

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… od 1.3. ne …

Další odpovědi
Dochy

V nařízení „o lockdownu“ platném od 1.3. nic o dvou rouškách není. V předchozím nařízení z 22.2. platném asi od 25.2. ta blbost byla.

elkon

Nesledovat v dnešní době zprávy není moc dobrý nápad. Pak to takhle dopadá a vznikají často překroucené a poplašné zprávy. „Jedna paní povídala“. Pokud chci něco vědět, je nejlepší slyšet zprávu přímo od zdroje. Nejčerstvější zprávy jsou v aktuálním zpravodajství.

plebs

Také znám několik občanů nemají televizi neposlouchají rádio a druhý den loudí novoty u sousedů nebo v prodejně.
A stačilo by málo starostové, věnovat 2× pět minut místnímu rozhlasu, případně poslíčkem nechat vylepit několik plakátů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Angi-Shy: Také nesleduji zprávy, nemám televizi a doma nemluvíme česky. Nařízení vlády jsou chaotická a některá platí jen jeden den a jsou zrušena. Jako to o zavření závodních jídelen. Ze zajímavosti se někdy podívám na internetu na tiskovou konferenci vlády, to stačí. Myslím že detox od zpráv je zdravější a lepší. Přeji pěkný den.