nikeroska

Platí se za výměnu elektrický hodiny?

Letos nám přišel strašně velký přeplatek za elektřinu. Nenapadalo nás za co, jen nás napadlo, zda se platí za výměnu el. hodin. Jednou se k nám nakvartýroval nějaký týpek že jde vyměnit hodiny, už mi bylo divné že za to nic nechtěl. Platí se za ně?
Doplňuji:
pardón … dopláceli jsme

Odpovědi
Děda Louda

Ne.

hanulka11

Tak přišel vám přeplatek nebo nedoplatek ?
Podle otázky bych spíš tipovala, že jste dopláceli ?????
Doplňuji:
jistě vám přišlo písemné vyúčtování a tam je vše do detailu rozepsané, tak si to dobře prohlédněte a poznáte -za co jste vlastně platili

Mapel

Elektroměrné hodiny jsou majetkem rozvodných závodů a odpovídají za jejich certifikaci. Tudíž nic neplatíte. Pouze v tom případě, když požádáte o novou certifikaci před uplynutím zákonné doby.