Platí se za přesměrování hovoru, SMS v rámci jedné sítě, stejný operátor?

Odpovědi
beer

Za přesměrování vždy platí příjemce hovoru (SMS), nikoliv operátor.
Zkušenost

beer

Příklad: jsem u Vodaf, přesměruju na kamoša taky u Vodaf. a platí to kamoš.
O žádné změně nevím – snad jen u virtuálů (ty jsem nestudoval) a to nejsou operátoři ))

beer

Navíc otázka vyznívá natolik nesrozumitelně že vlastně ani nevím nač se ptáš.. 🙂

anonym

beer, u stejného operátora. Věta opravdu vyznívá jinak. 🙂