Platí se sterilizace po druhém císařském řezu?

Jestli ano , tak kolik stojí.

Nejlepší odpověď
anonym

Je to bezplatne a nema to vliv na cisarske rezy. Pro zenu , ktera uz vi, ze nechce mit deti je to nejlepsi reseni ( podle me ) – nemusi se starat uz o zadnou jinou antikonc. -iv-

Další odpovědi
elektrikář

Poraďte se se svým gynekologem, ten ví co je pro vás to nejlepší. Uědomnte si je to pak nezvratný stav. Co kdyby.

anonym

Nechápu proč se nechat sterilizovat?Pokud ze zdravotních důvodů,tak to je bezplatně!

saksa

Ze zdravotních důvodů Vám to nabídnou sami a neplatíte. Jinak bych o tom neuvažovala. Vedle toho, že se pak nemusíte obávat dalšího těhotenství to má i vedlejší následky-např. zvýšení krevního tlaku a jiné.
V každém případě je to další zásah do organismu a není nad přirozený stav. Než o tom začnete uvažovat, seznamte se s vedlejšími účinky.