Platí se školné na VŠ?

Ahoj, chci jít studovat pedagogickou fakultu bakaláře. Je mi 29 let. Díky.

Odpovědi
alenka901

pokud je gto státní škola školné se neplatí,. Bohužel i na veřejných vysokých školách, kde se neplatí přímo školné, není studium úplně zdarma. Platí se za skripta, ubytování na koleji nebo jídlo.

Attack-design

pouze se platí soukromé školy, ovšem i tak nevyjde vejška nejlevněji,záleží na okolnostech – kolej…

Dandi

Vzhledem k tomu, že již nemáte věk do 26-ti let, tak již nemáte status studenta a na vysoké škole budete platit. Doporučuji se zajít podívat na studijní oddělení Vaší vybrané školy.