pn65

Platí se poplatek u soukromého lékaře, i když se prohlídka nedokončila?

Byl jsem na vstupní lékařské prohlídce u soukromého lékaře kvůli nové práci, ale ten po mě chtěl ještě další vyšetření skrz moji praktickou doktorku, jde o to že věci nabrali jiný směr kvůli šiléným objednávacím dobám u těch dalších vyšetření.
Na to všechno jsem se vykašlal a šel jsem na jinou práci.

Teď to podstatné, nikdo po mě nechtěl poplatek za prohlídku, ukazoval jsem sice svoji kartu pojištění, ale tohle jsou zvláštní služby které nejsou hrazeny pojišťovnou.

Takže nevím jestli se to platí až po celém koloběhu vyšetření.

Odpovědi
ivzez

Podmínky placení Vám měl sdělit lékař,
u kterého jste vyšetření absolvoval.
(Měl Vás předem seznámit s ceníkem i podmínkami.)
_________

Poznámka: Překvapuje mne ten soukromý lékař. Správně Vás měl potenciální zaměstnavatel vyslat k lékaři, který mu poskytuje pracovně–lékařské služby.