Kelt

Platí pro mezinárodní tenisové rozhodčí nějaká jiná pravidla?

Naše Plíšková byla potrestána pokutou za nespravedlivý výrok sudího. Všichni měli možnost vidět tu chybu, které se rozhodčí dopustila, a soudcuje dále. U nás ve fotbale neodpískne penaltu ve prospěch Sparty, pak to rozebírají podle videa a rozhodčí nepíská v nejvyšší lize. Všude se říká fair play. Když najdou nějaké látky u sportovců, tak berou i medaile 10 let staré a rozhodčí jsou vyjímkou? Rozumíte tomu? Děkuji.

Odpovědi
ivzez

Nevím, o co šlo, ale vím, že pokud byla
Plíšková v právu, má možnost se obrátit výše.
(Pravidla samozřejmě platí stejná.)

___

Tak už snad vím (to je nedostatek všech otázek, které na něco
navazují, aniž by uvedly odkaz na příslušnou událost).

Je-li to to, co jsem se dočetla, potom Plíšková
neobdržela pokutu za chybné rozhodnutí rozhodčí,
ale za své nevhodné chování na kurtu.

Drap

O potrestání rozhodčího může rozhodnout nadřízený orgán. V tomto případě žádný trest rozhodčí neuložil. Je možné ještě odvolání, a podle vyjádření manžela to budou zkoušet.