autacek

Platí pravidlo, že čím vice Rómů v dané oblasti, tím je obecně v daném místě vyšší kriminalita a nepořádek?

A pokud ano, jak je to možné?

Nejlepší odpověď
Muffz

Ano. Romové mají takovou povahu. Kamkoliv přijdou, tak si myslí, že je to jejich. Kdysi se nám taky vedle do vchodu nastěhovali romové, pětičlenná rodina. Řvali tam do dvou do rána každou noc, přes den si dělali schůzky s jinými romy na lavičce před barákem, takže bylo normální, že se tam slezlo 10–15 romů, kteří dělali kravál, nechávali tam odpadky, zničili schody a zábradlí před domem, ve sklepech se objevovaly rozházené jehly. Jednou na ně soused z okna zařval, jestli se nechtějí chovat jako lidi, do týdne měl propíchané gumy u auta, policie nevyřešila nic.

Zbavili jsme se jich až po sepsání petice a po několika soudních procesech.

Oni to mají v genech, jsou k tomu vychovávání od dětství. Odmalička žijí v nepořádku a špíně, do škol nechodí, protože je rodiče nenutí, naopak je nutí někde shánět peníze, proto kradou. Kdysi jsem dělal brigádu v supermarketu, cigán asi 10 roků tam kradl RIO mare. Když se ho securitka zeptala jako proč to dělá, tak se rozbrečel a řekl, že mu mamka řekla, že pokud nebude mít 10 těch balení, tak se ani nemá vracet domů.

PS: Podívej se na dokument o Chánově, kde žijí jen romové. V jaké špíně a hnusu dokážou přežívat a nevadí jim to. To vypovídá samo o sobě.

Další odpovědi
Drap

Neplatí. Ta informace je smyšlená a mylná.

ten který je

Většinou ano.Stačí když se do nějaké lokality nastěhují dvě nebo tři rodiny a je zaděláno na nepříjemnosti­.Následují návštěvy jejich příbuzných,al­kohol,rvačky a výtržnosti.Vím o čem píši.Proč tomu tak bývá by mohl vysvětlit spíše nějaký psycholog nebo odborník v sociální oblasti.

Zdroj: Vlastní zkušenost

led

Nie,
takáto informácia je tendenčne zameraná na odpútanie skutočných príčin kriminality a neporiadku.

Mc Merkurion

… ne, jestliže je jich dané oblasti opravdu hodně, ke krádežím (už) nedochází – ono totiž už není co ukrást a ten zbytek není přes bordel vidět …