zjentek

Platí očkování i v níže popsaném případě?

Pokud už jednou nějaké očkování jednou zavedené je, preventivně pak bude platit třeba donekonečna? I kdyby původce původního onemocnění prokazatelně vymizel, či zmutoval a takto prokazatelně vymizel?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud by u takového onemocnění bylo prokázáno, že nakažení už nehrozí, tak se samozřejmě takové očkování zruší.

zjentek

Drape, samozřejmě? Proč samozřejmě? Určitě samozřejmě? Jako logicky vše chápu, ale taky jsem už schopen pochopit svět okolo sebe. Vás ostatní. Takže se mi tvému „samozřejmě“ nechce moc věřit. Fakt samozřejmě?

Dochy

Tak například už se neočkuje proti pravým neštovicím.
Také se přestalo s plošným očkováním proti TBC. I když se ukazuje, že to asi až tak dobrý nápad nebyl…