štamgast

Platí na Silvestra noční klid?

Nejlepší odpověď
www

Silvestr žádnou zákonnou výjimku nemá, tudíž platí.
Pouze se nedodržování toleruje 😉

Další odpovědi
anonym

Platí celoročně, ale obce mají v protihlukové vyhlášce výjimky na Silvestra, Nový rok a další svátky nebo významné dny. Což je logické. jinak ta otázka tu už padla, ale mě nefunguje vyhledávání, tak ti odkaz nedám.

badisko

Uz se tady neco podobneho resilo … http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ruseni-nocniho-klidu-behem-silvestra a dokonce se ti to zobrazilo pri vkladani otazky …
Nebyla vaše otázka již zodpovězena? Prozkoumejte podobné otázky a jejich odpovědi.

Platí na Silvestra noční klid?
Které dny platí výjimka u rušení nočního klidu ?
Rušení nočního klidu během silvestra?
Pyrotechnika na silvestra
Jak se branit ohnostroji uprostřed vesnice a blízkosti domu, kde spí malé děti?

Mc Merkurion

do silvestra daleko,co když do tý doby změní zákon,víš jak to v tomto státě chodí