Avatar uživatele
Kepler

Platí ještě, že široké boky maminy – to je základ šťastné rodiny?

Aneb pořádná ženská vrhá v létě široký stín a v zimě hřeje?
Docela by mně zajímalo, kolika procentům mužů se líbí tyčkovité modelky na pokraji smrti.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dust8 před 1435 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Hufnágl

Absolventky „jako“ z koncentráku jdou mimo mne. Podívej se na Farnou, poslechni si její písničku " Mám body jako skříň co naplat… To je ženská krev a mlíko.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Určitě, to je snad trend od dob Věstonické Venuše. Jenom nevím, proč Miss jsou preferovány takové, jaké jsou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ženská by se měla cítit především dobře. Pokud je jako tyč, tak se obávám, že její životní styl je pln odříkání a to není příjemný, ani pro muže.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gonfaloniér

Mně se líbí hubené ženy. A pod „hubená“ si představuji zdravě hubenou ženu – ne podvyživenou anorektučku, ne krev-a-mlíko, ale vysportovanou nebo „obyčejně“ hubenou, která jí zdravě.
A nesouhlasím, plno top/modelek, hereček a jiných celebrit jsou převážně fit. Najde se tam určitě i pár vychrtlých, které drží nesmyslné diety, ale není jich víc než těch, které jsou v kondici.

Oblast boků a zadku: podvyživené je vůbec nemají, holky krev-a-mlíko mají „macatější“ pozadí i boky, fit holky mají štíhlý pas, pevné boky a vyrýsovaný zadek (který tím pádem bývá větší – ale pevný a svalnatý). ;)

Holka v kondici může vážit stejně, dokonce i o něco málo víc něž holka krev a mlíko – jenže tahle má tuky, tamta má pevné a vyrýsované svalsto, které taky přidá na váze, ale vzhledově to na ni nepoznáš. Rozhodně je ta fit holka, co má kondičku zdravější.
Anorektičky – cca 40 kg a míň, fit holky kolem 60 kg – totéž i ty krev a mlíko. Příjde taky na výšce.
Gymnastky taky můžou mít jen trochu nad 40 kg, ale to neznamená, že jsou vychrtlé, často jsou menší a jsou pevné, ale ne tak jako ty co posilují, běhají – protože ony nemají nějaké vyrýsované a „ztužené“ svalastvo, ale jen tak zpevněné.
Má ti být pevné, ne rosolovité želé ani jenk kost a kůže. Maso tedy pevné svaly – ty jsou měkké a pévné/pružné zároveň.

Upravil/a: Gonfaloniér

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Jako „dolňák“ nedám na „madla lásky“ dopustit … 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek