zjentek

Platí ještě stále, že dobrá hospodyňka pro pírko i přes plot skočí?

A ZEMAN DNESKA NA HRADĚ VEŘEJNĚ SPÁLIL RUDÉ TRENCLE ZA KORUNU DAŇOVÝCH POPLATNÍKŮ! !!! !

(Celý brífing mě vzal za srdce, nejen ta koruna ;().

Nejlepší odpověď
annas

Reaguji na vložené přísloví.

Už málokterá hospodyňka přes plot pro pírku, jak tvrídíla i babička BoženyNěmcové.

Často je pro ni lepší vylomit tyčku v dřevěném plotě nebo v drátěném udělat díru a odnést si celou husu.

Přece z cizího krev neteče …

Další odpovědi
Kepler

Soudruh Zeman je moudrý muž a penězi daňových poplatníků by určitě neplýtval. Míň než za korunu se u nás nedá koupit nic.

Drap

Jak výš že to byly peníze poplatníků? Z úřadu pro správu státního majetku to odkoupil za své. Alespoň tak jsem to pochopil já.

dudu

Ty popleto, chceš snad tvrdit, že prezident bude ode dneška chodit na ostro! Nebo mu štáb míní nasadit jednorázovky pampers?

zjentek

Drape pokud nekrade a nemá jiné černé příjmy, tak má jen peníze daňplatníků.

Zeman není Klaus, ten ti nebude nabízet protokolární pero na černým trhu. To je jinej kalibr, ten se o péra nezajímá, ten kouří „davajky“!