jirka F

Platí i v této době, že hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere?

Nejlepší odpověď
Vojta24

a) ano

Jistě, to platí pořád. Pokud byste se pohyboval chvílemi i v oblasti státních dotací – jeeee, to bych mohl vyprávět – tam to platí rozhodně a ve velkém. Stát je bohužel vždy v roli hloupého mezka, který si nechá dodavateli a žadateli nabulíkovat téměř cokoliv a nemá tendenci částku snižovat ani ta tvrzení odborně rozporovat. Žadatelé by pak byli chloupí kdyby se na dotacích nenapakovali a kdyby za rok nepřišli znovu a nechtěli ještě mnohem víc.

Další odpovědi
Kepler

d) jiná odpoveď

Není pravda, že kdo dává, je hloupý. Můžeš se zbavit nepotřebných věcí, které využije někdo jiný.

jsemjá

b) ne

elkon

a) ano

Kryšpín

d) jiná odpoveď

Jo Radnice Brno střed tam to cinkalo jak u rybářů berou, berou za věrné spolupráce ANO, Žit Brno, KDU-ČSL a Zelených mužíků.