Syd

Platí dodatková tabulka jen pro tu jednu značku bezprostředně nad ní, nebo platí pro všechny značky nad ní?

http://s1.direc­tupload.net/i­mages/140214/u­e6si2h3.jpg

Nejlepší odpověď
zzzzz

jen těsně nad ní, jinak by to byl nesmysl. Po sloup je zákaz stání, od sloupu je parkoviště na hodiny.
Doplňuji:
Víš kolik je nesmyslných značek, já před pár lety vjela do ulice a byl přikázaný směr jízdy vlevo a hned jak jsem odbočila, tak byla značka zákaz vjezdu jednosměrka. Někdy to schvalují lidé, co nemají řidičák 🙂

Další odpovědi
honza19hk

platí pro ten zákaz stání. Udává jeho konec.Což znamená že po sloup tam nesmíš stát.

cukrar

Jak jednoduché, jak správně píše zzzzz a Honza.
Po sloup je zákaz stání, od sloupu je parkoviště na hodiny.

klob1

Hezké, a teď se vyznej. Buď rád, že je to ještě tohle, to by také mohlo být, že tam žádná značka nebude ani upozornění či co vše. A pak jen zaplatíš tučnou částku. Jako se to nyní začíná aplikovat.
Tak můj názor je, že ti to má říci. Zákaz stání od tohoto místa s výjimkou, toho, že můžeš tam zaparkovat na dobu ne delší ti minut, a to zaparkování je dané jak máš zaparkovat. A máš tam jistě automat na zaplacení.
To nic, zvykej si na to nové značení. Je to jak vydělávat na lidech.

cochee

klob1: měl by sis osvěžit značky, doplňková tabulka na snímku znamená konec úseku, po který platí značka nad ním, nikoliv začátek. Takže končí platnost zákazu stání a začíná placené parkoviště. zzzzz to píše správně.

Syd

zzzzz: A jo, máš pravdu, vždyť by to byl nesmysl, mně to nějak nedocvaklo 😁

Syd

Anebo vlastně nebyl, když vim, že kousek před touhle značkou je zprava odbočka do jiný ulice. Bylo by placený parkoviště, potom odbočka doprava (v tý je jasný, že nikdo nebude stát) a za odbočkou doprava je po pár metrech značka, říkající že nemáš stát mezi odbočkou a tou značkou. Potom by chtěli vyjádřit že už končí placený parkoviště (ona u tý odbočky vpavo nejde dobře poznat, jestli to je silnice (tedy křižovatka), anebo to je vjezd na místo mimo pozemní komunikaci), a tak by dali značku ohraničující parkoviště na tu značku, co už tam měli, aby nemuseli instalovat novou značku i s tyčí před tu odbočku. Ale spíš to asi bude tak, jak říkáš ty.