IK

Platí: Co se škádlívá, to se rádo mívá?

Máte vlastní zkušenost?
Je jisté že to není nejlepší způsob jak se seznámit, ale nemůžete si pomoct?
Doplňuji:
Jo, dostal jsi mne, už jsem se musela kouknout jestli mývá nebo mívá.
Doufám že to nebylo sexuální harašení:-)

Nejlepší odpověď
Drap

Ze zkušenosti a pozorování okolí si myslím, že to dost často platí, ale zřejmě jen u mladých cca do 20 let. Potom se takové věci už asi vytrácejí.

Další odpovědi
ReHu

Souhlasím s Drapem. Tak do 20 let.

Damiana

Myslím, že to platí hlavně v dětství a v pubertě – to je to tahání za copy. Řekla bych, že mezi dospělými už to neplatí – pokud někdo není vyloženě infantilní nebo opožděný – ti už se většinou roztomile neškádlí. To už bývá čistá buzerace.

venkovan

Já bych to ještě opravil. „Co se škádlívá, to se rádo mývá“.
To už vypadá slibněji – ne?

Jaké harašení – konstatování faktu.