sisinec123

Platí 75% sleva i na vlak z ČR do SK?

Odpovědi
Arne1

Jen na našem území. Na Slovensku máš nárok na jízdné zdarma, ale to musíš uplatnit až tam. V odkazu máš stránky s informacema o cestování, které nikde jinde nenajdeš.

Zdroj: http://www.rig­htplacerightti­me.cz/journal­.html

Edison

Zavolej si dopravci. Každý to může mít jinak. Ale někdy to bývá tak, že slevy platěj pouze na území ČR. Proto bývá výhodnější koupit si dvě jízdenky, neb na mezinárodní jízdenky někdy slevy neplatěj. Tak se kupuje jedna vnitrostátní na hranice a druhá mezinárodní.