Avatar uživatele
anonym

Platba zo pobyt dítěte ve školní družině

Zajímalo by mně,kam jdou peníze,které platím každý měsíc škole,aby můj syn mohl chodit do družiny.Nedávno jsem byla v družině na besídce a když jsem se rozkoukala po třídě,neviděla jsem nic nového.Mám pocit,že v družině jsou neustále ty samé hračky a hry a vybavení jako když do školy chodila starší dcera,což je už dost dlouho.Když spočítám počat dětí a částku za rok,je to dost peněz na zakoupení lepšího vybavení.Jak to zjistím,kde ty peníze jdou?Mám se zeptat pana ředitele?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4493 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Zeptat se samozřejmě můžete, na to máte právo, ale věřte, že ač se to nezdá, náklady mohou být dost velké.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Buďte ráda, že je o vaše dítě postaráno a že neběhá po ulici,jistě s dětmi navštěvují různé programy i mimo družinu a to taky něco stojí.....

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pokazdejinak

pedagogický dozor, topení, voda, elektřina… pastelky, fixy, plastelína, papír atd. se musí pravidelně doplňovat a až když něco zbyde, můžou kupovat nové hračky… když chcete, aby si váš syn hrál s něčím novým, tak jim to tam kupte – nebo si ho vyzvedávejte dřív a hrajte si doma spolu – určitě vám bude vděčný :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Poplatek od 50ti kč a výš se používá na pomůcky, tzn. většinou na spotřební materiál. Vybavení je dražší a pořizuje ho zřizovatel. Dporučuji Vám, zeptat se ve škole přímo v družině. Každý slušný ředitel veškeré finance zdůvodňuje, aby nedocházelo k pochybnostem. Na každé škole je rodičovská rada a zástupce rodičů by toto měl také dokázat zdůvodnit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek